Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Zaplace za pomoc przy nauce rosyjskiego!

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> ПОЗНАНЬ - Общие вопросы
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Tomek18

СообщениеДобавлено: Пт Авг 08, 2008 6:01 pm    Заголовок сообщения: Zaplace za pomoc przy nauce rosyjskiego! Ответить с цитатой

Cześć!

Mam na imię Tomek, mam 18 lat, mieszkam w Poznaniu.

Szukam kogoś kto mógłby pomóc mi w nauce rosyjskiego. Mam niezbędne podręczniki, płyty cd, w domu telewizje rosyjską... Szybko się uczę, potrafię już czytać i pisać po rosyjsku, potrafię się przedstawić, opisać swoją rodzinę...

Jeśli ktoś jest zainteresowany udzielaniem mi korepetycji - cena do uzgodnienia - proszę skontaktować się ze mną jak najszybciej (możesz napisać smsa - ja zadzwonię):

Telefon komórkowy: +48 501 509 800

Hello!

My name is Tomek, I am 18 years old, I live in Poznań.

I am looking for somebody who could help me in learning russian language. I've got necessary text-books, cds, russian tv at home... I learn quickly, I can already read and write in russian, I can introduce myself, describe my family...

If somebody is interested in giving me rehearsals - negotiable price - please contact me as soon as possible (you can write sms - I'll call you):

Mobile phone: +48 501 509 800
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Aka

СообщениеДобавлено: Пт Авг 08, 2008 7:39 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Tomku, w czym problem? Chcesz, możesz ze mną poćwiczyć. Uczyć kogoś nie umiem, lecz jeśli masz jakieś pytania, śmiało je zadawaj. Odpowiem po rosyjsku.
Tomek18

СообщениеДобавлено: Сб Авг 09, 2008 8:58 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Aka писал(а):
Tomku, w czym problem? Chcesz, możesz ze mną poćwiczyć. Uczyć kogoś nie umiem, lecz jeśli masz jakieś pytania, śmiało je zadawaj. Odpowiem po rosyjsku.

Chciałbym, żeby ktoś uczył mnie rosyjskiego od podstaw, tak żebym miał dobry akcent, dobrą wymowę itd.

Jeśli mieszkasz w Poznaniu to daj znać. Możemy się dogadać co do ceny.
Лада

СообщениеДобавлено: Сб Авг 09, 2008 9:57 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Witaj, Tomku Very Happy
Ja też mieszkam w Poznaniu (prawda teraz jestem na wakacjach i wracam dopiero po 24 sierpnia). Ja mam sporo wolnego czasu w tygodniu, mieszkam blisko centrum, więc możemy spoko spotykać się na konwersację. Ja sama tak 15 lat temu zaczęłam uczyć sie polskiego i uważam to za najlepszy sposób (przy najmniej dla mnie Very Happy ) na naukę języka. Najpierw żeby "weszło w krew" jak to się mówi, a potem uczyć się dla czego i jak się pisze. Jeżeli masz ochotę - pisz w prywatnie ( ЛС na dole).
Pozdrawiam Cię serdecznie Smile

Мечтатель сильнее всего ощущает реальность: слишком часто он падает с неба на землю.
Vladimir007

СообщениеДобавлено: Сб Авг 09, 2008 3:22 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

siema Tomek
mam 16 lat, mieszkam w Poznaniu od 4ch lat, wcześniej mieszkałem w Chmielnickim, Ukraina.
Też potrzebuje pomocy z rosyjskim, musze czas od czasu z kimś rozmawiać w tym języku Very Happy
jak chcesz gadać to można przez skype
pisz na gg
5045372

BceM PycckuM B Po3HaHu shliu privet Smile
Mo*Ha BcTpeTuTca i Po3HakoMiTca Razz
Genry

СообщениеДобавлено: Ср Авг 13, 2008 8:52 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Tomek, my skype : z-a-b-o-t-a
Людмила

СообщениеДобавлено: Вт Авг 19, 2008 11:40 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

cześć chłopki!Mieszkam w Poznaniu.Mogę pomóc.Jestem Rosjanką .Z przyjemnością pomogę.A propos,mój syn ma 16 lat i też przyda mu się pogadać po rosyjsku,a to ostatnio zapomina.
Ryuk

СообщениеДобавлено: Пт Янв 16, 2009 8:01 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Cześć
Chciałbym dowiedzieć się czy coś Wam z tej nauki wyszło?

Sam mam 20 lat, a od ponad 13 mieszkam w Polsce. Rozmawiać coś tam jeszcze umiem, ale pisanie i czytanie idzie jak krew z nosa Razz

Pozdrawiam,
Tomasz
Людмила

СообщениеДобавлено: Пт Янв 16, 2009 9:22 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

raczej skończyło się tyko na rozmowach
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> ПОЗНАНЬ - Общие вопросы Часовой пояс: GMT + 1
Страница 1 из 1

Перейти: