Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Damsko-meska dyskusja o kobietach i mezczyznach
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
combat11

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 7:38 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Fakt troszeczke mnie poniosło, wiec wybaczcie.
Ja do Rosji czy Rosjan nic nie mam nie uważam sie za "rusofoba" tez wiele sytuacji wyolbrzymiam.

Podobnie czasami czerpie informacje ze stereotypów, co może być krzywdzące, wiem że w każdym kraju sa materialistki i materialisci.

To tak naprawde jakie są Rosjanki?? bo tak naprawde to nie znam żadnej, ani nie miał okazje rozmawiać też żadna tylko z Rosjanami.
Jakie one mają podejscie do Polaków, jakie są naprawde? (i nie myslcie ze szukam zony/dziewczyny bo akurat jest zajety Wink)
Bo słyszałem (mowie tylko slyszalem nie musi byc to prawda) sa pro amerykanskie i pro niemieckie prawda to ?

Też slyszalem ze są dobrymi matkami, emocjonalne, oddane, i podobno lubia sie dosc czesco przytulać haha Smile
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Reengo

СообщениеДобавлено: Ср Апр 19, 2017 8:23 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Jakie są Rosjanki? To takie pytanie w stylu JAK WYGLĄDA RUSKA DUSZA. Można ją analizować od wieków, napisać tysiące książek, a i tak nikt jej nie zrozumie.

W przypadku Rosjanek skończy się na jakimś uogólnieniu choćby: dobre matk, emocjonalne, oddane, i lubią sie dosc czesco przytulać.

A w rzeczywistości wszystko będzie zależeć od tegom na jaką w życiu trafisz. Albo to twoje życie całkowicie zruinuję, albo odda swoje, żeby cię ratować. Nie ma reguły.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU Часовой пояс: GMT + 1
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Страница 18 из 18

Перейти: