Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Polacy nie lubia Rosjanek?

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
combat11

СообщениеДобавлено: Пт Мар 10, 2017 9:35 pm    Заголовок сообщения: Polacy nie lubia Rosjanek? Ответить с цитатой

Zajerestrowałem się, bo nie mogłem czytać troszeczke tych glupot.
Kto wam powiedział, że Polacy latają i lecą na Rosjanki ?
Może sfrustrowani i starzy ogry na pewno ktorzy są udacznikami życiowymi
i muszą siedziec na portalach randkowych zeby szukać Rosjanek podobnie jest z Ukrainkami czy Bialorusnkami.
Podobnie sie tyczy z facetami z Zachodu ktorzy musza jechać na Wschod lub sciagac z Azji, bo wlasna rodaczka ma ich w dupie.
Wielu młodych Polaków raczej chce mieć za żone swoją rodaczke niz z dziewczyne ze Wschodu, tez duzo Polakow jest negatywnie nastawiona do Rosjanek to samo sie tyczy Ukrainek i Bialorusinek ale forum jest rosyjskie wiec odwołam sie do Rosjanek.

Wielu Polaków uważa Rosjanki ze są bardzo wielkimi materialistkami(interesują ją tylko pieniądze), one marzą o wielkim USA czy Kanadzie, są mega pruderyjne jak i bardzo goscinne w kroku
wiem to wszystko bo z mlodymi chlopakami z Polski rozmawiam i wiem (przedzial wiekowy to zazwyczaj 18-26)

Z reszta Rosjanki maja podobne zdanie o nas - typu ze jestesmy dziwkarzami itd. ale to nas mało obchodzi co one mówia w nasza strone juz nie wspomnie że duzo Polakow jest rusofobiczna poprostu nie lubia Rosji i Rosjan.

Jesli juz tez mowimy o roznych statystykach to jest maly procent zwiazkow Polak - Rosjanka a nie duzo jak wam sie wyddaje nie wiem ile jest z Ukrainkami czy Bialorusinkami.
Wiec nie wiem skad wzielo wam sie to ze Polacy biegaja za Rosjankami jak widzialem w innym tematach.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Reengo

СообщениеДобавлено: Сб Мар 11, 2017 12:03 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

W tym, co jest tutaj napisane może być dużo racji, ale najgorsze w takich sprawach to uogólnianie. Żeby przejść do konkretów należy mieć dane ile jest tych związków Polaków z Rosjankami, przy czym zarówno legalnie zarejestrowanych jak i konkubinatów. Kobiety z Ukrainy, Rosji i Białorusi są tak samo jak Polki bardzo atrakcyjne i jestem skłonny zgodzić się z tym, że za granicą stają się być może jeszcze większymi materialistkami niż u siebie.

Dobrze, że ktoś przychodzi i dzieli się swoją opinią, to jest bardzo cenne. Ale w jaka w każdej innej sprawie zdania są podzielone.

Opinii jest dużo:

Dlaczego Polacy wolą .... Rosjanki
http://forum.gazeta.pl/forum/w,16,7083245,7083245,Dlaczego_Polacy_wola_Rosjanki.html

Polak woli narzeczoną z Ukrainy. Lepiej zadba o dom i wybaczy zdrady?
http://natemat.pl/13357,polak-woli-narzeczona-z-ukrainy-lepiej-zadba-o-dom-i-wybaczy-zdrady

Polskie dziewczyny strzeżcie się! rosjanki nadchodzą
http://www.wykop.pl/link/849831/polskie-dziewczyny-strzezcie-sie-rosjanki-nadchodza/
combat11

СообщениеДобавлено: Сб Мар 11, 2017 4:20 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Zapomniałem jeszcze dodać kraj Niemcy, bo też go uwielbiają.

@Reengo

Czy zwykłe uogólnienie czy ja wiem ? Skoro się słyszy, że w Rosji są nawet szkoły gdzie Rosjanki uczą się jak poderwać bogatego faceta.
Ja nigdy bym nie zaufał Rosjance podobnie Ukraince i Białorusince, każdy wie że Polacy są im tylko potrzebni do obywatelstwa czy wizy nawet potrafią zrobić na dziecko żeby pózniej płacić alimenty.
Proponował bym im raczej kontaktować się z Niemcami,Włochami itd a Polaków zostawiły bo wielu dobrym i normalnym chłopakom zniszczą życie zostawiając na przykład w długach.

Jeśli chodzi o statystyki par Polak - Rosjanka to jest ich mało, bo widziałem gdzieś własnie wyniki, ale własnie jak mówisz nie wiadomo jak jest naprawde.

Twój pierwszy link jest z roku 2003 roku, ale tak jak pisałem na portalach randkowych siedzą zazwyczaj faceci którzy nie maja powodzenia u siebie w kraju lub są zyciowymi nieudacznikami, wiem że dużo Polaków nie przepada za Rosjankami, tak samo wśród moich znajomych mi z resztą też są obojetne,

Mam takie pytanie @ Reengo jesteś Rosjaninem ?
Reengo

СообщениеДобавлено: Сб Мар 11, 2017 11:29 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Jestem Rosjaninem, ale nie zamierzam bronić materialistek ze Wschodu. Nie mam zielonego pojęcia, jak w tej chwili wyglądają stosunki romantyczne Polaków i Rosjanek. Nie posiadam statystyk, nie znam aktualnych trendów. Ale jest pewne, że obecnie Polki mają powody do obaw ze względu na olbrzymi napływ obywatelek Ukrainy do kraju. Ciekawe, jak będzie się kształtować sytuacja, bo mogą i skuteczenie konkurują z polskimi dziewczynami.
combat11

СообщениеДобавлено: Вс Мар 12, 2017 12:18 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Teź nie posiadam danych na temat miłosnych przelotów Rosjanek i Polaków a zapewne dziewczyny z Rosji prawie wogole do Polski nie przyjeżdzaja nawet na studia.

Jeśli chodzi o Ukrainców to prawda dużo ich u nas z tego co wiem to ponad 1,3 mln przyjeżdżają do pracy czy na studia w tym dziewczyny z tamtąd, powiem ci że nie wiem jak konkurują bo nie mieszkam w dużym miescie jak Kraków, Warszawa itd czy też nie mieszkam w miescie studenckim wiec niewiem jak jest z tymi Ukrainkami jak się zachowuja do Polek czy do Polakow.
Czy Polki maja sie czegos obwiac? racze w to wątpie jak jestes bardziej poinformowany w tym temacie, to podziel sie tym Wink jak masz oczywiscie czas i chęci.
Polki za to moga do Ukraincow startowac ;p
Reengo

СообщениеДобавлено: Вс Мар 12, 2017 12:47 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Trudno powiedzieć, jak to się wszystko odbywa, ale podejrzewam, że od czasów mojej młodości niewiele się zmieniło. Kobiety ze Wschodu w odróżnieniu od Polek często mających pewne kompleksy i zupełnie inne, zdecydowanie lepsze wychowanie zbyt dobrze wiedzą, czego chcą. Od razu chwytają byka za rogi (a w tym przypadku za "róg") i w krótkiej perpektywie na pewno wygrywają, osiągając pewne cele. Jeśli chodzi o facetów niezależnie od wieku i narodowości, trzeba przyznać, że lubimy rozwiązania proste i szybkie. Kobiety ze Wschodu są pod tym względem znacznie łatwiejsze w obsłudze (wiem, o czym mówię, bo miałem żonę Polkę). A co się dalej dzieje to już zupełnie inna sprawa. Odsetek rozwodów jest duży, zwłaszcza w dużych miastach.

Znałem na tym forum faceta z Polski, który przywiózł do Łodzi ruską laskę, ożenił się z nią. W małżeństwie byli mniej niż rok, a ona już zadawała pytania na temat aspektów prawnych ewentualnego rozwodu, podziału majątku i praw rodzicielskich oo rozstaniu. Jak się mówi u nas: Baby zbyt często wykorzystują faceta, jako skocznie, żeby jak najwyżej i dłużej lecieć. Żeby tego uniknąć należy po prostu myśleć odpowiednin organem. Nic poza tym.
combat11

СообщениеДобавлено: Вс Мар 12, 2017 3:58 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Polki też posiadają kompleksy, wiesz ja nie znam zachowań Rosjanek jakie są, co się można po nich spodziewać bo ty jesteś ich rodakiem wychowywales się wśród nich itd. mógłbym bym ci opowiedzieć o Polkach Wink

Jeśli chodzi o nas facetów to właśnie tak jak napisałeś.
Reengo

СообщениеДобавлено: Пн Мар 13, 2017 8:38 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oczywiście, że każdy posiada kompleksy. Ale, prędzej do łożka pójdzie w Polse kobieta ze Wschodu, która ma w domu chorą matkę i trójkę dzieci, których karmi. Taka jest rzeczywistość.
Rusofob

СообщениеДобавлено: Вт Мар 28, 2017 10:11 am    Заголовок сообщения: Re: Polacy nie lubia Rosjanek Ответить с цитатой

combat11 писал(а):

Kto wam powiedział, że Polacy latają i lecą na Rosjanki ?

Jeżeli na Ukrainki i Białorusinki lecą, to dlaczego nie mieliby lecieć także na Rosjanki?

Цитата:

Może sfrustrowani i starzy ogry na pewno ktorzy są udacznikami życiowymi
i muszą siedziec na portalach randkowych zeby szukać Rosjanek podobnie jest z Ukrainkami czy Bialorusnkami.

Masa młodych chłopaków biega za i wchodzi w powszechne w Polsce Ukrainki.

Цитата:

Podobnie sie tyczy z facetami z Zachodu ktorzy musza jechać na Wschod lub sciagac z Azji, bo wlasna rodaczka ma ich w dupie.

Ok, tylko to zjawisko ma także inne oblicze - dla wielu młodych Polaków Ukrainka czy Białorusinka jest okazją do zdobycia laski o takiej urodzie, jakiej nie mogliby zdobyć wśród Polek. W sensie tego, że Polki o danym poziomie urody są dla nich nieosiągalne.

Цитата:

Wielu Polaków uważa Rosjanki ze są bardzo wielkimi materialistkami(interesują ją tylko pieniądze)

To jest jakaś różnica względem Polek? Nie wiem jak jest w innych krajach, ale w Polsce uderza mnie to, jak wielu Polaków nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielkimi materialistkami są Polki. W Polsce mamy dużo:

1. Ze strony kobiet: udawania, że są inne niż są.
2. Ze strony facetów: autentycznego frajerstwa, naiwności i głupiego rycerstwa względem kobiet.

W Polsce mamy układ, w którym stroną poszkodowaną jest facet - podobno na Wschodzie jest odwrotnie, podobno tam stroną poszkodowaną jest kobieta, przez to tamtejsze kobiety są generalnie mniej wymagające.

Цитата:

juz nie wspomnie że duzo Polakow jest rusofobiczna poprostu nie lubia Rosji i Rosjan.

Gdyby poziom sympatii lub antypatii grał dużą rolę, to Polacy nie sypialiby z Ukrainkami, które też pochodzą z niezbyt lubianego przez Polaków narodu.
combat11

СообщениеДобавлено: Пт Май 19, 2017 1:06 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

@Rusofob.

Zacznijmy może od tego, że Polacy nie interesuja sie za bardzo Rosjankami.(odwrotnie zapewne tez tak jest)
Polacy przychylnym okiem przewaznie patrza na Czechy, Slowacje czy własnie Ukraine(blisko naszych sasiadow) ale nie czesto bo bardziej oddani sa Polka, a to ze jakis tam Polak znajdzie dobry kontakt z Rosjanka to nie oznacz juz ze latamy za soba, z reszta Polak - Rosjanka to rzadki przypadek niz czesty taki jak chocby Ukrainka - Polak.
Polacy rzadko lub wogole nie odwiedzaja Rosji (byly robione badania ponad 92 % Polakow nigdy nie była w Rosji a 8% była) tak samo Rosjanie prawie wogole nie odwiedzaja Polski.

Rosjanki bardziej budza podziw w facetach z zachodu np: Niemcow, Angoli, Belgowie itd mozna do tego dodac Turkow , Amerykanow ( tych ludzi narodowosci z zachodu mozna od chuja spotkac na portalach randkowych czy tam jezdzacych).

Smialo moge powiedziec ze poprostu Polaka i Rosjanka jest nie po drodze Wink
Tak jak zapewne Polaka i Rosjana.
Reengo

СообщениеДобавлено: Сб Май 20, 2017 5:07 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

combat11 писал(а):
Smialo moge powiedziec ze poprostu Polaka i Rosjanka jest nie po drodze
Tak jak zapewne Polaka i Rosjana.

Trudno się z tym nie zgodzić.
golem

СообщениеДобавлено: Чт Июл 27, 2017 10:56 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Fakt. Nie ma zbyt wielu możliwości poznania. Odległość i wizy robią swoje. Polityczny klimat uzupełnia.

СообщениеДобавлено: Чт Июл 27, 2017 11:47 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

W ogóle nazwa tego wątku mi się nie podoba.
Ale Rosjanki w sumie są bardzo spoko.
Bez kompleksów często, super wygłądają, wysokie zawieszenie, gotują dobrze, uroda słowiańska, czytają książki, porozmawiać z nimi można, w łózku są prostytutkami. Tylko nie można naciskać...

golem

СообщениеДобавлено: Чт Июл 27, 2017 12:05 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Taaa. Nazwa wątku kosmiczna

СообщениеДобавлено: Пт Июл 28, 2017 9:34 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Nazwa zostala zmieniona Smile
Наши сайты: Варшава По-Русски - www.warsaw.ru , Русский Курьер Варшавы - www.rkw.3w.pl или www.kurier.opolshe.ru, Наши в Польше - www.rosjanie.pl и форум: www.forum.opolshe.ru, фейсбук: https://www.facebook.com/warsaw.ru/
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Alyona Kryshusneslo

СообщениеДобавлено: Пт Июл 28, 2017 2:05 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rain
Już jest o wiele lepiej Wink

golem

СообщениеДобавлено: Пт Июл 28, 2017 2:58 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Można jeszcze wykrzyknik dodać Wink
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU Часовой пояс: GMT + 1
Страница 1 из 1

Перейти: