Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Damsko-meska dyskusja o kobietach i mezczyznach
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  След.

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Rain

СообщениеДобавлено: Пт Янв 01, 2010 8:43 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Może plusem ewolucji jest to, że co którzy piją i zachowują się jak świnie szybko wymierają. Pozostają tylko dobrzy faceci... Smile
Наши сайты: Варшава По-Русски - www.warsaw.ru , Русский Курьер Варшавы - www.rkw.3w.pl или www.kurier.opolshe.ru, Наши в Польше - www.rosjanie.pl и форум: www.forum.opolshe.ru, фейсбук: https://www.facebook.com/warsaw.ru/
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Mirek

СообщениеДобавлено: Пт Янв 01, 2010 8:44 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ja bym to nazwał plusem rewolucji.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Nocka

СообщениеДобавлено: Сб Янв 02, 2010 1:40 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rewolucja była w 1917 roku i nie wiem co ma do zachowania panów Rosjan wobec kobiet Laughing
Denis=

СообщениеДобавлено: Сб Янв 02, 2010 5:05 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mirek писал(а):

Której?

Mirek

СообщениеДобавлено: Сб Янв 02, 2010 7:01 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Denis= писал(а):
Mirek писал(а):

Której?

To tylko zabawa słowami. Odreagowanie na wyraz ewolucja, który wywołuje u mnie tzw.mieszane uczucia. Tak wogóle, to żal mi i Rosjan i Polaków, którzy marnują żywot przez pijaństwo. Wolałbym, żeby wyszli z nałogu zamiast wyzdychać gdzieś w zapomnieniu i obojętności "dobrych" ludzi.
agata_88

СообщениеДобавлено: Сб Янв 02, 2010 7:43 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rain писал(а):
Może plusem ewolucji jest to, że co którzy piją i zachowują się jak świnie szybko wymierają.

Chyba nie jest tak różowo, często jest właśnie na odwrót.
Selekcja naturalna działa chyba wybiórczo Wink
Rain

СообщениеДобавлено: Вс Янв 03, 2010 12:16 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Wybiórczo tez, ale prawidłowości obserwujemy nie bez przyczyny. Średnia wieku dla mężczyzn w Rosji to 57 lat...
Наши сайты: Варшава По-Русски - www.warsaw.ru , Русский Курьер Варшавы - www.rkw.3w.pl или www.kurier.opolshe.ru, Наши в Польше - www.rosjanie.pl и форум: www.forum.opolshe.ru, фейсбук: https://www.facebook.com/warsaw.ru/
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
agata_88

СообщениеДобавлено: Вс Янв 03, 2010 1:54 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

To niewesoło, bo w Polsce to coś ponad 70 lat.
Екатерина Олеговна

СообщениеДобавлено: Вс Янв 03, 2010 1:56 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rain писал(а):
Wybiórczo tez, ale prawidłowości obserwujemy nie bez przyczyny. Średnia wieku dla mężczyzn w Rosji to 57 lat...

Ale ostatnio coś mówili w telewizji ,że ten wiek ma się wydłużyć chyba do 67 lat. Surprised

Rain

СообщениеДобавлено: Вс Янв 03, 2010 2:24 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Nie wiem czy państwo jest takim wydłużeniem zainteresowane, przecież emerytury idą z budżetu. Trzeba zwalczać starość!!!!... Smile
Nocka

СообщениеДобавлено: Пн Янв 04, 2010 12:23 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Wracamy do dyskusji o panach ze wschodu Razz moja koleżanka co często podróżuje na Ukrainę i do Rosji powiedziała mi że zawsze kilku panów którzy ją podrywają lub chcą zaprosić na kolacje mimo że jest panną Laughing to musi czasem ubrać obrączkę żeby uniknąć podrywów Laughing . I mówi jeszcze że faceci ze wschodu bardzo chcą się szybko żenić i wchodzić w związki Laughing Laughing większość w wieku 25 lat już zaobrączkowani Smile . Znam jedną Białorusinkę i dla niej nie do pomyślenia jest nie chcieć się wiązać Laughing lub długi stan narzeczeństwa Laughing
Mirek

СообщениеДобавлено: Пн Янв 04, 2010 12:32 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ta Białorusinka ogromnie mi się podoba (z poglądów)
polka

СообщениеДобавлено: Вт Янв 05, 2010 5:53 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Nocko zależy z jakiej rodziny kto pochodzi Smile a że z Rosjan podrywacze to wiem Razz Razz i to jeszcze jacy Laughing Laughing
Nocka

СообщениеДобавлено: Вс Янв 10, 2010 5:14 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ja znam jednego Białorusina żonatego z Polką i jest bardzo dobrym mężem dla niej co do reszty to znam z opowieści koleżanek Wink
polka

СообщениеДобавлено: Пн Янв 11, 2010 7:36 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Białorusini których poznałam są bardzo bezpośredni Laughing czasem aż za bardzo Laughing
NB

СообщениеДобавлено: Ср Фев 24, 2010 9:32 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Napisałam tu swój pierwszy post i tu muszę wszystko wyjaśnić to prawda jestem chora na cyklofrenie jakby ktos chcial zobaczyc to http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzenie_afektywne_dwubiegunowe
od ponad 30 lat. Chciałam przeprosić wszystkich za smiecenie na forum zwłaszcza o karze smierci i korei pln to napisalam pod wpływem choroby. Ze Siergiejem to prawdziwa historia i to prawda ze przeraznilam sie chust ale wtedy zaczynała się moja choroba a chory nie mysli racjonalnie. srednio mam pół roku zdrowia i poł rok choroby a wtedy nie jestem sobą. Ale mysle ze dobrze sie stało bo nie wiem czy mialabym prawo go obciązac swoja choroba
czy nasze dzieci były by zdrowe??
czy on dałby rade zająć się i chorą żoną i dzieckiem pracując przy tym ??
moja choroba jestr nie uleczalna i czesto nawracajaca
w zasadzie to moje zycie to tak raz mysle normalnie albo szpital i leki caly czas.
Wątpie czy dałabym mu szczęście wiec chyba dobrze ze sie wycofałam. Może uda się nam być szczęśliwymi na drugim świecie za ileś tam lat. Wszystkim forumowiczom życzę zdrowia szczęścia udanych i szczęśliwych małżeństw i mieszanych i w jednej nacji Wink . Zdrowia i zeby ich dzieci były zdrowe.. Przepraszam i żegnam się
agrafek

СообщениеДобавлено: Пт Фев 26, 2010 9:08 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

A tymczasem wredna GW opublikowała tekst, który zaczyna się w następujący sposób:
Цитата:
Aż 96 proc. polskich mężczyzn zapłaci za piwo na pierwszej randce - wynika z badania SABMiller, właściciela Kompanii Piwowarskiej. Wyprzedzili tym Czechów, Węgrów i Holendrów. Najmniej hojni są Rosjanie.
(całość TUTAJ ).
Panów nie pytam, wiadomo, że zaprotestują Wink , ale jakie są doświadczenia pań? Może ankieterzy pytali nie tych, co trzeba, albo zbłądzili do jakiejś części Rosji słynącej z nieużytych skąpiradeł?
Екатерина Олеговна

СообщениеДобавлено: Пт Фев 26, 2010 10:07 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

polka писал(а):
Nocko zależy z jakiej rodziny kto pochodzi Smile a że z Rosjan podrywacze to wiem Razz Razz i to jeszcze jacy Laughing Laughing

Szkoda,że nie mam czasu przeczytać całego tematu. He he. Cool

Rain

СообщениеДобавлено: Сб Фев 27, 2010 1:09 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

agrafek писал(а):
Panów nie pytam, wiadomo, że zaprotestują

Bez sensu od razu protestować, ludzi skąpych nigdzie nie brakuje. Co Rosjan jednak usprawiedliwia? Powiedzenie: "Кто девушку ужинает, тот ее танцует". Jedyna słuszna i sprawdzona metoda. Inwestować trzeba

Druga sprawa to logika. Wiadomo, że na trzeźwo nie każda będzie chciała... Smile

Nocka

СообщениеДобавлено: Вт Май 04, 2010 8:50 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

A ja słyszałam od jednej Polski co pracuje w Moskwie że Rosjanie bardzo lubią dawać kwiaty swoim kobietom Very Happy a Rosja to największy rynek zbytu kwiatów na świecie Wink
nauczyciel

СообщениеДобавлено: Вт Май 04, 2010 9:05 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Nocka, ja to lubie. Moja żona też Smile
polka

СообщениеДобавлено: Вт Май 04, 2010 5:45 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

A kto by tego nie lubił Smile kwiaty i miłość zwłaszcza odwzajemniona to piękna rzecz Smile
Riccardo

СообщениеДобавлено: Вт Май 04, 2010 6:57 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Nocka писал(а):
Rosjanie bardzo lubią dawać kwiaty swoim kobietom

A czy Polacy nie lubią? Shocked
Nenya

СообщениеДобавлено: Ср Май 05, 2010 8:45 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

aha,w doniczkach

Resurgam!

Lilit

СообщениеДобавлено: Ср Май 05, 2010 1:46 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Nie sztuka dawać prezenty, sztuka - umieć je przyjmować... Zazwyczaj przyjmując kwiaty czy inny drobny upominek od mało znajomego mężczyzny czy kolegi, kobiety niewinnie mrugają oczami i kokieteryjnie uśmiechają się, a później, są strasznie zdziwieni, że ktoś sobie zbyt dużo wyobraził czy za wiele pomyślał...

Из серии : "Кто девушку ужинает, тот ее танцует" Чтобы девушку раздеть, ее нужно сначало одеть... Widocznie warto inwestować... Very Happy Very Happy

Mirek

СообщениеДобавлено: Чт Май 06, 2010 9:09 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Osobiście wolałbym sam dostać drobny upominek(niekoniecznie jednak tani) niż dawać go kobiecie. Dla czego to my, mężczyźni zawsze musimy dostawać po portfelu? Mi notorycznie brakuje dwóch, trzech eleganckich drobiazgów i nigdy nic nie mogę wyłudzić od żadnej z pięknych pań.
Lilit

СообщениеДобавлено: Пт Май 07, 2010 7:29 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mirek писал(а):
Dla czego to my, mężczyźni zawsze musimy dostawać po portfelu?

Kobieta jest jak kula karabinowa: wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem...

Mirek писал(а):
Mi notorycznie brakuje dwóch, trzech eleganckich drobiazgów i nigdy nic nie mogę wyłudzić od żadnej z pięknych pań.

Widocznie słabo się starasz...Umiesz liczyć? Licz na siebie Laughing Laughing

Mirek

СообщениеДобавлено: Пт Май 07, 2010 8:46 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Lilit писал(а):

Widocznie słabo się starasz...Umiesz liczyć? Licz na siebie Laughing Laughing[/quote]

Wy też liczcie na siebie, kupujcie sobie kwiaty, pluszaki i słodycze same, za pieniądze ze świnki skarbonki Laughing
Lilit

СообщениеДобавлено: Пт Май 07, 2010 9:40 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mirek, która kobieta tak Cie skrzywdziła, że tak nas nie doceniasz?
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.

Being a woman is a terribly difficult task, since it consists principally in dealing with men. (ang.)
Joseph Conrad
A po za tym warto pamiętać, że " Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie".
Julian Tuwim
Więc może warto w końcu sprawić to odpowiednie wrażenie, żeby otrzymać wdzięk, na który tak czekasz? Very Happy

Маша_

СообщениеДобавлено: Пт Май 07, 2010 12:03 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mirek писал(а):
za pieniądze ze świnki skarbonki

Prorok jakiś czy co? : )

Panie Mirku, a jeżeli w skarbonce pusto? Nie pozostaje nic innego, niż liczyć na to, że trafi się altruista : )
Mirek

СообщениеДобавлено: Пт Май 07, 2010 12:13 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

LilitProszę Lilit nie bądźcie taka seriożna. Żartuję. Oczywiście, że można czasem kupić coś kobiecie!!!!!. Niech i kobieta ma coś od życia Smile
Lilit

СообщениеДобавлено: Пт Май 07, 2010 12:16 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Wcale nie jestem taka poważna jak się wydaję Smile)) Jestem po-prostu kobietą, która jest jak kocia łapka ściśniesz nie co mocniej i od razu poczujesz pazurki Smile)))
Mirek

СообщениеДобавлено: Пт Май 07, 2010 12:18 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Маша_ писал(а):
Mirek писал(а):
za pieniądze ze świnki skarbonki

Prorok jakiś czy co? : )

Panie Mirku, a jeżeli w skarbonce pusto? Nie pozostaje nic innego, niż liczyć na to, że trafi się altruista : )

Jak to się teraz górnolotnie nazywa, altruista.... Smile
Pani Maszo, ciągle pozostaje nie rozwiązany problem mojej świnki, która wygląda jak dziecię etiopskie Wink W towarzystwie głośno tego nie powtarzam, żeby nie zostać starym kawalerem...... Embarassed
Mirek

СообщениеДобавлено: Пт Май 07, 2010 12:20 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Lilit писал(а):
Wcale nie jestem taka poważna jak się wydaję Smile)) Jestem po-prostu kobietą, która jest jak kocia łapka ściśniesz nie co mocniej i od razu poczujesz pazurki Smile)))

No, bo już myślałem, że znasz się na żartach jak kot na kwaśnym mleku Laughing
Маша_

СообщениеДобавлено: Пт Май 07, 2010 12:29 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mirek писал(а):
W towarzystwie głośno tego nie powtarzam, żeby nie zostać starym kawalerem......

Za późno : )

A swoją drogą... stary kawaler, głodzący świnkę - toż to materiał na horror! : )
Mirek

СообщениеДобавлено: Пт Май 07, 2010 1:01 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Маша_ писал(а):
Mirek писал(а):
W towarzystwie głośno tego nie powtarzam, żeby nie zostać starym kawalerem......

Za późno : )

A swoją drogą... stary kawaler, głodzący świnkę - toż to materiał na horror! : )

Trudno zaprzeczyć Smile
polka

СообщениеДобавлено: Пт Май 07, 2010 4:16 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mirek писал(а):
Osobiście wolałbym sam dostać drobny upominek(niekoniecznie jednak tani) niż dawać go kobiecie. Dla czego to my, mężczyźni zawsze musimy dostawać po portfelu? Mi notorycznie brakuje dwóch, trzech eleganckich drobiazgów i nigdy nic nie mogę wyłudzić od żadnej z pięknych pań.

Może Pan sam sobie kupić te upominki Wink
Nocka писал(а):
Rosjanie bardzo lubią dawać kwiaty swoim kobietom
A czy Polacy nie lubią? Shocked
Faceci wszędzie są różni ja miałam dobrego Rosjanina bo mi się trafił Wink niestety już nie żyje ale był super człowiekiem super facetem i wspaniałym ojcem moje siostry mają dobrych mężów Polaków. Wszędzie są dobrzy ludzie i tacy co wbiją nóż w plecy Confused . Różnie się trafia niestety
Do do mnie niestety jestem zmuszona opuścić forum ze względu na ciężkie problemy zdrowotne i rodzinne, tych co lubiłam pozdrawiam tych co uraziłam przepraszam Wink. Mam nadzieje że uda mi się kiedyś wrócić a jak nie to dziękuje za miłe pogawędki z niektórymi forumowiczami Wink
biolog

СообщениеДобавлено: Ср Май 19, 2010 10:17 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Horror to świnka głodząca kawalera. W Hollywood zrobiliby z tego świnkę głodzącą całą rodzinę. Happy Ending oznaczałby świnkę na grillu i wspólną ucztę dla całej ulicy podmiejskiej.
Riccardo

СообщениеДобавлено: Сб Май 22, 2010 5:32 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="Lilit"Widocznie warto inwestować... Very Happy Very Happy[/quote]

Mądry mężczyzna najpierw zostanie pewen czy warto inwestować ... Very Happy
Stig

СообщениеДобавлено: Вс Май 23, 2010 1:01 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ukraiński pragmatyzm... Wink
Nocka

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 03, 2010 8:10 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

polka писал(а):
Białorusini których poznałam są bardzo bezpośredni Laughing czasem aż za bardzo Laughing

ja mam kumpele co się jej jeden Białorusin ale pracujący u nas podoba Embarassed Laughing ona mu też ale oboje są tak nieśmiali że każdy wstydzi się zagadać Laughing Laughing a jak patrzą na siebie to widać że coś jest Wink ale każde nieśmiałe Laughing Laughing koleżanka jest Polką.
NB

СообщениеДобавлено: Вс Дек 19, 2010 11:43 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

to czemu się broni przed miłością czy nawet nową znajomością Smile przed miłością nie ma się co bronic nawet jakby była to tylko chwilka w życiu Wink / w razie niepowodzenia nie traci nic Wink a zyskać może wiele Smile . Żeby nie było że '' pieprze'' głupoty to jestem juz podleczona, wstydzę się poprzednich wpisów nawet lepiej by je ktoś skasował. Pracuje i nawet studiuje wieczorowo Wink / pozdrawiam wszystkich forumowiczów Rosjan, Polaków i innych Smile .

PS; to to pisałam wcześniej to wynik choroby jedynie z Siergiejem to prawda mam nadzieje że forumowicze się na mnie nie gniewają nie robiłam tego specjalnie Wink
Aborygen

СообщениеДобавлено: Пн Дек 20, 2010 7:09 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Do "NB".
Kobieto, nie przejmuj się. W 90 procentach przypadków, ludzie piszący na różnych internetowych forach powinni się wstydzić swoich wpisów. Very Happy

Nocka

СообщениеДобавлено: Вт Дек 21, 2010 2:18 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

NB- BRAWO! GRATULUJE! tak 3 mać teraz nie denerwuj się niczym masz być wyluzowana aby ta choroba nie powróciła Wink jesteś w średnim wieku więc jeszcze wiele pięknych chwil przed Tobą Wink może i miłość przyjdzie Wink . Nie jestem ekspertem ale proponowałabym jeszcze terapie która pomoże się pozbierać po traumach Wink . Podjęcie studiów wieczorowych bardzo dobry pomysł, szukaj bratniej duszy wśród ludzi, otwieraj się Wink .

Цитата:
Do "NB".
Kobieto, nie przejmuj się. W 90 procentach przypadków, ludzie piszący na różnych internetowych forach powinni się wstydzić swoich wpisów. Very Happy

racja w XXI wieku choroba psychiczna nie jest powodem do wstydu to tak samo jak somatyczna. Czy cukrzyk ma się czego wstydzić NIE więc tak samo tu choroba nie wybiera.
NB

СообщениеДобавлено: Вс Янв 23, 2011 8:00 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Coś na poprawę humorku o rosyjskich mężczyznach Smile bez obrazy Smile
http://www.presseurop.eu/pl/content/article/217291-nie-ma-jak-rosjanin
Kobiety z byłego Związku Radzieckiego już od dawna są żyłą złota dla międzynarodowych agencji matrymonialnych. Teraz przyszła kolej na mężczyzn – stwierdzają ze zdziwieniem Lidové Noviny.
Historia Andrieja Czistiakowa, młodego Rosjanina z Niżnego Nowgorodu, jest na pozór banalna: rzuciła go dziewczyna. W ciągu ostatnich miesięcy Olga przesiadywała godzinami przy komputerze. Miał cichą nadzieję, że szuka dla nich obojga mieszkania, tymczasem ona zaczęła szukać kandydata na męża. Miała dość życia w ciasnocie i bylejakości, gnieżdżenia się w dwóch pokojach z Andriejem, jego matką, młodszym bratem i wciąż pijanym ojczymem. Pewnego dnia obwieściła mu mimochodem, jakby to była jakaś oczywistość: „Wyjeżdżam do Kanady”. Andriej niczego się nie domyślał: „Na długo?” – zapytał. – „Na zawsze”. I niemal z dumą dodała: „Wyjdę tam za mąż”. Andriej nie wytrzymał. Dał jej w twarz. Wieczorem spił się w sztok z przyjaciółmi trefną wódką.

I tak oto stał się statystycznym Rosjaninem: absolwentem wyższej uczelni, bezrobotnym, skłonnym do małżeńskiej przemocy, zwolnionym ze służby wojskowej z przyczyn zdrowotnych, lubiącym zaglądać do kieliszka – i samotnym. Olga też trafiła do statystyk: skromna Rosjanka, zawsze jak spod igły, z zagranicznym mężem poznanym za pośrednictwem agencji matrymonialnej. Gdy tylko Andriej otrząsnął się trochę ze złości, postanowił dać w Internecie ogłoszenie. Dostał odpowiedzi z całego świata. Na razie jego faworytką jest Bułgarka. Historia Andrieja przypomina losy tysięcy Rosjan. Ich rodaczki uważają ich za „brutali i rozrzutnych pijaków”, tymczasem w oczach cudzoziemek uchodzą za „prawdziwych samców: romantycznych, serdecznych i cudownie męskich”.

Opoje, lenie, gbury i niechluje...

Zdaniem fachowców rynek matrymonialny zdradza już pierwsze oznaki nasycenia Rosjankami marzącymi o zamążpójściu, natomiast nowością jest pojawienie się na nim rosyjskich mężczyzn. Każda wyemancypowana Europejka zaczyna marzyć o tym, by mieć w domu krzepkiego Rosjanina, który budzi szacunek i nie zawraca sobie i innym głowy wielogodzinną lekturą przed snem. Rosjanki je przed nimi ostrzegają, ale na próżno. Dla kobiet z Zachodu – tłumaczy psychoterapeuta Pavel Ponomariov – „Rosjanin jest egzotycznym gatunkiem”. Kimś w rodzaju wschodniego Tarzana. Niewiele Europejek chciałoby dziś widzieć u swego boku ślepego jak kret intelektualistę czy marudnego, mdłego, cherlawego bankiera. Intelekt i wykształcenie same już mają. Trzeba im teraz prawdziwego mężczyzny ze skórą ogorzałą od syberyjskich wiatrów.

Rosjanie zajmują dziś pod względem atrakcyjności trzecie miejsce na świecie, tuż po Włochach i Amerykanach. Są w tej szczęśliwej sytuacji, że mogą wybierać. Większości z nich najbardziej odpowiadają Angielki i Niemki, dalej mieszkanki Luksemburga i Włoszki, a wreszcie Czeszki i Polki. Ale wcale nie jest takie pewne, że pierwsze olśnienie „dziką naturą” potrwa długo. „Opoje, lenie, gbury i niechluje, łajzy bez gustu poprzebierane za mafiosów, alkoholicy, narkomani, niepoprawni egocentrycy…” To tylko kilka – i to tych najmilszych – cech, które przypisują Rosjanom cudzoziemki. Mężczyźni z Zachodu też nie są w ich oczach święci. Ale wygląda na to, że skąpiec w eleganckim garniturku wyzuty z poczucia humoru jest dla nich o wiele większym nieszczęściem niż rosyjski pijaczyna. Tak czy owak, kobieta ze Wschodu będzie ideałem stulecia.
Stig

СообщениеДобавлено: Вс Янв 23, 2011 10:11 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Coś Dyzmą zapachniało... "Rzymski nos? Jest coś we mnie..." Wink
NB

СообщениеДобавлено: Вс Янв 23, 2011 10:28 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Mężczyźni z Zachodu też nie są w ich oczach święci. Ale wygląda na to, że skąpiec w eleganckim garniturku wyzuty z poczucia humoru jest dla nich o wiele większym nieszczęściem niż rosyjski pijaczyna
tylko gdzie są dobrzy panowie zachód zle i wschód zle Laughing Laughing chyba samotność pozostaje Laughing Laughing
combat11

СообщениеДобавлено: Ср Апр 12, 2017 2:20 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rosyjskie i Ukrainskie materialistki mówią jacy sa Polacy. serio ?? A kogo interesuje wasze zdanie na nasz temat?? Zajmijcie sie swoimi mezczyznami a nie Polakami może co ?
Reengo

СообщениеДобавлено: Ср Апр 12, 2017 11:44 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

combat11 писал(а):
Rosyjskie i Ukrainskie materialistki mówią jacy sa Polacy. serio ?? A kogo interesuje wasze zdanie na nasz temat?? Zajmijcie sie swoimi mezczyznami a nie Polakami może co ?

Jak się okazuje wszyscy mówią o wszystkich. Wypowiadanie różnych opinii stało się faktem.
golem

СообщениеДобавлено: Сб Апр 15, 2017 3:26 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Materialiści i materialistki są wszędzie. Inna rzecz, że emigranci /z reguły / kierują się chęcią polepszenia swojej sytuacji materialnej dlatego procent materialistów będzie wśród nich większy niż średnia danego narodu.
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU Часовой пояс: GMT + 1
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  След.
Страница 17 из 18

Перейти: